Pracownik Sortowni-magazynu na cały etat

Oferta pracy dodana przez: Miroslaw Inwork, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Miroslaw Inwork, w dniu: 2019-02-07

Pełna treść ogłoszenia:

883 205 979

Praca od ZARAZ! Głobino (k. Słupska), ul. Przemysłowa 5
IDEALNA PRACA DLA STUDENTÓW, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! TYLKO DLA MĘŻCZYZN.

ZADANIA:
Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami, sortowanie przesyłek, przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:
Stawka godzinowa do 16 zł brutto/h, premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 21 dni roboczych, za każdego), wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności), zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).

Zmiany do wyboru: - Zmiana: 6:00 - 11:00 / 14:00 - 19:00 Poniedziałek - Piątek oraz
Zmiana: 6:00 - 10:00 w soboty
WYMAGANIA: umiejętności pracy w zespole, sumienności i motywacja do pracy, chęć do pracy fizycznej.

KONTAKT: 883 205 979

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Głobino

Wynagrodzenie: 16 zł/h

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 883 205 979

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSłupsk.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty