Magazynier

Oferta pracy dodana przez: Aneta Nicpon Randstad, w kategorii: Produkcja

Magazynier

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Aneta Nicpon Randstad, w dniu: 2021-09-15

Magazynier

Pełna treść ogłoszenia:

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy.

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio u Klienta,
  • nowe atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nagrodę uznaniową oraz nagrodę frekwencyjną.

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • odbieranie palet z produktami i układanie ich w wyznaczonych miejscach na magazynie wysokiego składowania.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej w ruchu ciągłym,
  • doświadczenia w pracach magazynowych - min. 6 miesięcy,
  • uprawienia na wózek widłowy.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Słupsk

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 785 540 474, E-mail: aneta.nicpon@randstad.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSłupsk.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty