Kucharz/Szef zmiany

Oferta pracy dodana przez: Poraj Poraj, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Poraj Poraj, w dniu: 2021-05-20

Pełna treść ogłoszenia:

W pięknych okolicznościach przyrody-kameralny obiekt Pałac Poraj -z 22 letnia tradycją -poszukuje kucharza/szefa zmiany z 10 letnim doświadczeniem,
Praca na stałe z mieszkaniem i ogrodem.
Zakres obowiązków:
- organizowanie pracy kuchni
- tworzenie harmonogramu pracy, dbanie o ergonomię i bezpieczeństwo,
-dbanie o efektywne zużycie zapasów,
- przygotowywanie potraw w zespole zgodnie z codziennym jadłospisem oraz
oraz innymi wytycznymi
- wewnętrzne monitorowanie i odpowiedzialność za warunki sanitarne w
pomieszczeniach kuchni zgodnie z HACCP i GMP,
- odpowiedzialność za jakość posiłków oraz organizację pracy kuchni,
- budowanie przyjaznych relacji i pozytywnej atmosfery wśród personelu,
-wspieranie go w pracy, motywowanie, nadzorowanie,
- współpraca z właścicielami oraz raportowanie efektów pracy,
Serdecznie zapraszamy, będzie nam bardzo miło.
Nadmieniam, że jesteśmy wymagający, miewamy humory i czekamy na takich jak my, kochających sztukę podejmowania Gości.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: wicko

Wynagrodzenie: od 7081 zł

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 503145046

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSłupsk.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty