Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym PLAY

Oferta pracy dodana przez: Gracjana Marzec Sliwinska Play, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Gracjana Marzec Sliwinska Play, w dniu: 2021-11-07

Pełna treść ogłoszenia:

Dołącz do naszego zespołu jako:

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym w Słupsku

Twoje zadania:

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet szkoleń, m. in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Słupsk

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 790 005 478, E-mail: gracjana.marzec-sliwinska@play.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSłupsk.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty