Przedszkole Mówiś Słupsk


Ogłoszenie z kategorii: Nauka i edukacja, dodane przez: Przedszkole Slupsk


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Przedszkole Mówiś Słupsk

Przedszkole Mówiś Słupsk


Przedszkole Mówiś oferuje szeroki zakres działalności opiekuńczo-wychowawczej dla dzieci od 2,5 lat, aż do osiągnięcia przez nie dojrzałości szkolnej. Jest to przedszkole prywatne, w którym realizowane są ogólnie obowiązujące podstawy programowe, oraz zajęcia dodatkowe. Przedszkole w Słupsku jest usytuowane w dogodnym miejscu, ma dobre warunki lokalowe i bogate wyposażenie.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Nauczyciele posiadają wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, psychopedagogiki, nauczania zintegrowanego, lub pedagogiki specjalnej. Dzięki ich profesjonalizmowi i doświadczeniu, dzieci mają zapewnioną dobrą opiekę oraz wsparcie w zakresie rozwoju intelektualnego i społecznego. Rozszerzone kwalifikacje niektórych nauczycieli wykorzystywane są do prowadzenia dodatkowych zajęć: umuzykalniających, plastycznych i ruchowych, terapii logopedycznej, oraz nauki języka angielskiego.

Nauczanie i wychowanie

W toku zajęć ogólnych, nauczyciele rozwijają u dzieci umiejętności potrzebne do podjęcia nauki szkolnej, poprzez wzbogacanie słownictwa, kształtowanie pojęć liczbowych i przygotowanie do uczestnictwa w grupie społecznej. Dla najstarszych dzieci realizowany jest program obowiązujący w klasie zerowej.

Aktywność fizyczna

Prowadzone są również rozszerzone zajęcia ruchowe; rytmika i gimnastyka z elementami rehabilitacji. W przestronnym ogrodzie znajduje się bezpieczny sprzęt do zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Przedszkole Mówiś Słupsk
Orląt Lwowskich 2,
76-200 Słupsk
woj. pomorskie
Tel: 661311103Od: Przedszkole Slupsk Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt

Telefon: 661311103,
E-mail: przedszkole-slupsk@o2.pl,
WWW: przedszkole-slupsk.pl


Ogłoszenie z kategorii: Nauka i edukacja Słupsk,
dodane w dniu: 2021-03-26

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość